27-11-14

EUROPA LEAGUE - uitslagen speeldag 5

 

Europaleague.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poule A

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Apollon Limassol

 

0-2

11/12

3-2

1

Borussia  Mönchengladbach

5

2

0

3

11

4

9

7

2

Borussia  Mönchengladbach

5-0

 

1-1

11/12

2

Villareal

5

2

1

2

13

7

8

6

3

Villareal

4-0

2-2

 

4-1

3

Zürich

5

2

2

1

10

11

7

-1

4

Zürich

3-1

1-1

3-2

 

4

Apollon Limassol

5

1

4

0

4

16

3

-12

 

 

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

38

38

 

 

 

poule B

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

CLUB BRUGGE

 

11/12

1-1

0-0

1

CLUB BRUGGE

5

2

0

3

8

1

9

7

2

Helsinki

0-3

 

2-1

2-1

2

Torino

5

2

1

2

4

2

8

2

3

Kopenhagen

0-4

2-0

 

11/12

3

Helsinki

5

2

3

0

4

9

6

-5

4

Torino

0-0

2-0

1-0

 

4

Kopenhagen

5

1

3

1

4

8

4

-4

 

 

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

20

20

 

 

 

poule C

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Asteras Tripolis

 

2-2

2-0

1-2

1

Tottenham Hotspurs

5

3

0

2

9

3

11

6

2

Besiktas

1-1

 

2-1

11/12

2

Besiktas

5

2

0

3

10

5

9

5

3

Partizan Belgrado

11/12

0-4

 

0-0

3

Asteras Tripolis

5

1

2

2

7

10

5

-3

4

Tottenham Hotspurs

5-1

1-1

1-0

 

4

Partizan Belgrado

5

0

4

1

1

9

1

-8

 

 

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

27

27

 

 

 

poule D

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Astra Giurgiu

 

1-1

1-0

1-2

1

Salzburg

5

4

0

1

16

7

13

9

2

Celtic

2-1

 

1-0

1-3

2

Celtic

5

2

1

2

7

7

8

0

3

Dinamo Zagreb

5-1

11/12

 

1-5

3

Dinamo Zagreb

5

1

4

0

8

12

3

-4

4

Salzburg

11/12

2-2

4-2

 

4

Astra Giurgiu

5

1

3

1

5

10

4

-5

 

 

 

 

 

 

 

12

47

 

 

 

36

36

 

 

 

poule E

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Dinamo Moskou

 

1-0

2-1

1-0

1

Dinamo Moskou

5

5

0

0

8

3

15

5

2

Estoril

1-2

 

2-0

stopg.

2

PSV Eindhoven

4

2

1

1

5

4

7

1

3

Panathinaikos

1-2

11/12

 

2-3

3

Estoril

4

1

3

0

3

4

3

-1

4

PSV Eindhoven

11/12

1-0

1-1

 

4

Panathinaikos

5

0

4

1

5

10

1

-5

 

 

 

 

 

 

 

12

9

 

 

 

21

21

 

 

 

poule F

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

FC Dnipro Dnipropetrovsk

 

0-1

11/12

0-1

1

Inter Milaan

5

3

0

2

6

2

11

4

2

Inter Milaan

2-1

 

0-0

2-0

2

Quarabag

5

1

2

2

3

5

5

-2

3

Saint Etienne AS

0-0

1-1

 

1-1

3

Saint Etienne AS

5

0

0

5

2

2

5

0

4

Quarabag

1-2

11/12

0-0

 

4

FC Dnipro Dnipropetrovsk

5

1

3

1

3

5

4

-2

 

 

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

14

14

 

 

 

poule G

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Feyenoord

 

2-0

2-0

2-1

1

Feyenoord

5

3

2

0

7

6

9

1

2

Rijeka

3-1

 

2-2

2-0

2

Sevilla

5

2

1

2

7

5

8

2

3

Sevilla

2-0

11/12

 

3-1

3

Rijeka

5

2

2

1

7

7

7

0

4

R. STANDARD LUIK

11/12

2-0

0-0

 

4

R. STANDARD LUIK

5

1

3

1

4

7

4

-3

 

 

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

25

25

 

 

 

poule H

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Everton

 

11/12

3-0

4-1

1

Everton

5

3

0

2

10

2

11

8

2

Krasnodar

1-1

 

1-1

2-4

2

Wolfsburg

5

2

2

1

11

10

7

1

3

Lille

0-0

1-1

 

11/12

3

Lille

5

0

1

4

3

6

4

-3

4

Wolfsburg

0-2

5-1

1-1

 

4

Krasnodar

5

0

2

3

6

12

3

-6

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

30

30

 

 

 

poule I

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Napoli

 

11/12

3-1

3-0

1

Sparta Praha

5

3

1

1

11

4

10

7

2

Slovan Bratislava

0-2

 

0-3

1-3

 

Napoli

5

3

1

1

8

3

10

5

3

Sparta Praha

0-0

4-0

 

3-1

3

Young Boys

5

3

2

0

11

7

9

4

4

Young Boys

2-0

5-0

11/12

 

4

Slovan Bratislava

5

0

5

0

1

17

0

-16

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

31

31

 

 

 

poule J

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Aab

 

3-0

1-0

1-0

1

Dynamo Kiev

5

4

1

0

10

4

12

6

2

Dynamo Kiev

2-0

 

2-0

3-1

2

Aab

5

3

2

0

5

8

9

-3

3

Rio Ave

11/12

0-3

 

2-2

3

Steaua Bucuresti

5

2

2

1

11

7

7

4

4

Steaua Bucuresti

6-0

11/12

2-1

 

4

Rio Ave

5

0

4

1

3

10

1

-7

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

29

29

 

 

 

poule K

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Dinamo Minsk

 

0-3

0-0

0-2

1

Fiorentina

5

4

0

1

10

2

13

8

2

Fiorentina

11/12

 

3-0

1-1

2

Guingamp

5

2

2

1

5

5

7

0

3

Guingamp

2-0

1-2

 

2-0

 

PAOK

5

2

2

1

6

8

7

-2

4

PAOK

6-1

0-1

11/12

 

4

Dinamo Minsk

5

0

4

1

4

10

1

-6

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

25

25

 

 

 

poule L

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Legia Warschau

 

1-0

2-1

11/12

1

Legia Warschau

5

4

1

0

5

2

12

3

2

KSC Lokeren

1-0

 

1-0

1-1

2

Trabzonspor

5

3

1

1

8

4

10

4

3

Metalist Kharkiv

0-1

11/12

 

1-2

3

KSC Lokeren

5

2

2

1

3

4

7

-1

4

Trabzonspor

0-1

2-0

3-1

 

4

Metalist Kharkiv

5

0

5

0

3

9

0

-6

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

10

 

 

 

19

19

 

 

 

..............................................

 

 

 

 

 

..............................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UITGESCHAKELD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

geplaatst voor 1/16° finale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Besiktas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celtic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinamo Moskou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dynamo Kiev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Everton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feyenoord

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiorentina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inter Milaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legia Warschau

Napoli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salzburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tottenham Hotspurs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trabzonspor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesamen met de derde's v/d CL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSC ANDERLECHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23:15 Gepost door manolito in LVVBM, UEFA, voetbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.