12-12-13

EUROPA-LEAGUE speeldag 6

 

uefa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poule A

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Kuban Krasnodar

 

4-0

1-1

0-2

1

Valencia

6

4

1

1

12

7

13

5

2

Sankt Gallen

2-0

 

1-0

2-3

2

Swansea

6

2

2

2

6

4

8

2

3

Swansea

1-1

1-0

 

0-1

3

Kuban Krasnodar

6

1

2

3

7

7

6

0

4

Valencia

1-1

5-1

0-3

 

4

Sankt Gallen

6

2

4

0

6

13

6

-7

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

31

31

 

 

 

poule B

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

GNK Dinamo Zagreb

 

1-2

1-2

0-0

1

Ludogorets

6

5

0

1

11

2

16

9

2

Ludogorets

3-0

 

1-1

2-0

2

Odessa

6

3

2

1

6

6

10

0

3

Odesa

2-1

0-1

 

0-2

3

PSV

6

2

3

1

4

5

7

-1

4

PSV

2-0

0-2

0-1

 

4

GNK Dinamo

6

0

5

1

3

11

1

-8

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

24

24

 

 

 

poule C

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Elfsborg

 

1-2

1-1

0-1

1

Salzburg Red Bull

6

6

0

0

15

3

18

12

2

Esbjerg

1-0

 

2-1

1-2

2

Esbjerg

6

4

2

0

8

8

12

0

3

R. STANDARD LUIK

1-3

1-2

 

1-3

3

Elfsborg

6

1

4

1

5

10

4

-5

4

Salzburg Red Bull

4-0

3-0

2-1

 

4

R. STANDARD LUIK

6

0

5

1

6

13

1

-7

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

34

34

 

 

 

poule D

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Maribor

 

2-5

2-1

0-1

1

Rubin

6

4

0

2

14

4

14

10

2

Rubin

1-1

 

1-0

4-0

2

Maribor

6

2

3

1

9

12

7

-3

3

Wigan

3-1

1-1

 

1-2

3

ZULTE WAREGEM

6

2

3

1

4

10

7

-6

4

ZULTE WAREGEM

1-3

0-2

0-0

 

4

Wigan

6

1

3

2

6

7

5

-1

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

33

33

 

 

 

poule E

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Dnipropetr

 

1-2

2-0

4-1

1

Fiorentina

6

5

0

1

12

3

16

9

2

Fiorentina

2-1

 

3-0

3-0

2

Dnipropetr

6

4

2

0

11

5

12

6

3

Pacos Ferreira

0-2

0-0

 

1-1

3

Pacos Ferreira

6

0

3

3

1

8

3

-7

4

Pandurii

0-1

1-2

0-0

 

4

Pandurii

6

0

4

2

3

11

2

-8

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

27

27

 

 

 

poule F

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Apoel

 

2-1

0-0

0-0

1

Eintracht Frankfürt

6

5

1

0

13

4

15

9

2

Bordeaux

2-1

 

0-1

1-2

2

Tel Aviv

6

3

1

2

7

5

11

2

3

Eintracht Frankfürt

2-0

3-0

 

2-0

3

Apoel

6

1

3

2

3

8

5

-5

4

Tel Aviv

0-0

1-0

4-2

 

4

Bordeaux

6

1

5

0

4

10

3

-6

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

27

27

 

 

 

poule G

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Dynamo Kyiv

 

0-1

3-1

3-0

1

KRC GENK

6

4

0

2

10

5

14

5

2

KRC GENK

3-1

 

1-1

2-1

2

Dynamo Kyiv

6

3

2

1

11

7

10

4

3

Rapid Wien

2-2

2-2

 

2-1

3

Rapid Wien

6

1

2

3

8

10

6

-2

4

Thun

0-2

0-1

1-0

 

4

Thun

6

1

5

0

3

10

3

-7

 

 

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

32

32

 

 

 

poule H

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Estoril

 

0-0

1-2

1-2

1

Sevilla FC

6

3

0

3

9

4

12

5

2

Freiburg

1-1

 

0-2

2-2

2

Slovan Liberec

6

2

1

3

9

8

9

1

3

Sevilla FC

1-1

2-0

 

1-1

3

Freiburg

6

1

2

3

5

8

6

-3

4

Slovan Liberec

2-1

1-2

1-1

 

4

Estoril

6

0

3

3

5

8

3

-3

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

28

28

 

 

 

poule I

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Betis

 

1-0

0-0

0-0

1

Lyon

6

3

0

3

6

3

12

3

2

Vit. Guimaraes

0-1

 

1-2

4-0

2

Betis

6

2

1

3

3

2

9

1

3

Lyon

1-0

1-1

 

1-0

3

Vit. Guimaraes

6

1

3

2

6

5

5

1

4

Rijeka

1-1

0-0

1-1

 

4

Rijeka

6

0

2

4

2

7

4

-5

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

17

17

 

 

 

poule J

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Lazio Roma

 

1-0

2-1

0-0

1

Trabzonspor

6

4

0

2

13

6

14

7

2

Legia Warschau

0-2

 

0-1

0-2

2

Lazio Roma

6

3

0

3

8

4

12

4

3

Limassol Apollon

0-0

0-2

 

1-2

3

Limassol Apollon

6

1

4

1

5

10

4

-5

4

Trabzonspor

3-3

2-0

4-2

 

4

Legia Warschau

6

1

5

0

2

8

3

-6

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

28

28

 

 

 

poule K

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Anji

 

1-1

0-2

1-0

1

Tottenham

6

6

0

0

15

2

18

13

2

Sheriff

0-0

 

0-2

2-0

2

Anji

6

2

2

2

4

7

8

-3

3

Tottenham

4-1

2-1

 

3-0

3

Sheriff

6

1

2

3

5

6

6

-1

4

Tromsö

0-1

1-1

0-2

 

4

Tromsö

6

0

5

1

1

10

1

-9

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

25

25

 

 

 

poule L

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

AZ Alkmaar

 

1-0

2-0

1-1

1

AZ Alkmaar

6

3

0

3

8

4

12

4

2

Shakhtar Donetsk

1-1

 

2-2

0-2

2

Paok Saloniki

6

3

0

3

10

6

12

4

3

Maccabi Haïfa

0-1

2-1

 

0-0

3

Maccabi Haïfa

6

1

3

2

6

9

5

-3

4

Paok Saloniki

2-2

2-1

3-2

 

4

Shakhtar Donetsk

6

0

4

2

5

10

2

-5

 

..............................................

 

 

 

 

 

12

12

 

 

 

29

29

 

 

 

..............................................

 

 

 

 

 

..............................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

geplaatst voor 1/16° finale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tesamen met de derde's v/d CL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajax

 

 

 

 

 

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anji

 

 

 

 

 

Napoli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AZ Alkmaar

 

 

 

 

 

Odessa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basel FC

 

 

 

 

 

Paok Saloniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benfica

 

 

 

 

 

Porto FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Betis

 

 

 

 

 

Rubin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnipropetr

 

 

 

 

 

Salzburg Red Bull

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dynamo Kyiv

 

 

 

 

 

Sevilla FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eintracht Frankfürt

 

 

 

 

 

Shaktar Donetsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esbjerg

 

 

 

 

 

Slovan Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiorentina

 

 

 

 

 

Swansea

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juventus

 

 

 

 

 

Tel Aviv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRC GENK

 

 

 

 

 

Tottenham

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lazio Roma

 

 

 

 

 

Trabzonspor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludogorets

 

 

 

 

 

Valencia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyon

 

 

 

 

 

Viktoria Pilzen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UITGESCHAKELD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23:00 Gepost door manolito in LVVBM, UEFA, voetbal | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.