20-10-14

ONZE JARIGEN... 20.10.14 t.e.m. 26.10.14

 Happy Birthday2

VERSCHELDE Jean-Roger

20.10.67

Amigo's FC

DE MUNTER Steven

20.10.78

Thor '97 FC

DE WEIRDT Youri

20.10.93

Picasso VC

BRAL Julien

21.10.40

Daring Gent VK

PAREJA Y MARTIN Miguel

21.10.64

Athletico Bonny

CRAEYE Jean-Paul

21.10.74

De Roos

HAMDA Imed

21.10.83

Van Theemsche Ghb FC

GEIRNAERT Bart

22.10.80

Legia Gent FC

VERSCHRAEGEN Ben

23.10.80

Legia Gent FC

CLAUS Frederick

23.10.84

Munte VVC

SCHIETTECATTE Simon

23.10.86

Jugentus FC

TIRE Jan

23.10.90

Thor '97 FC

DE KEYSER Kenny

23.10.92

Boer Janssens FC

MARTENS Enzo

23.10.92

Oostakker SK

VAN DER SLOTEN Pieter

24.10.90

Red Devils

VAN DEN NOORTGAETE Peter

25.10.70

Legia Gent FC

DE VOS Ben

26.10.84

P.S.G.

00:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

19-10-14

KLASSERINGEN per 19.10.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

=

VVC Munte

6

6

0

0

18

7

18

11

2

=

Breugelhof

7

6

1

0

29

4

18

25

3

+

G & B Allstars

7

4

1

2

16

14

14

2

4

-

Dynamo Kahuna

7

4

2

1

14

12

13

2

5

+

Kanaaljongens

7

3

2

2

11

10

11

1

6

-

Enfants Terribles

5

3

1

1

24

7

10

17

7

+

Roal Benti

6

3

2

1

17

9

10

8

8

+

Blijf Jong

6

3

3

0

24

20

9

4

9

-

SK Lieske

7

3

4

0

11

12

9

-1

10

-

Amigo's

6

2

3

1

13

16

7

-3

11

=

Los Diablos

7

1

4

2

12

19

5

-7

12

=

SK Oostakker

7

1

5

1

12

24

4

-12

 

=

Legia Gent

7

1

5

1

7

20

4

-13

14

=

Red Devils

7

0

7

0

3

37

0

-34

 

-

182

46

40

40

6

211

211

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

+

GSI Zelzate

6

5

0

1

28

6

16

22

 

=

Sportvrienden

6

5

0

1

21

6

16

15

3

-

Walput

7

4

1

2

17

9

14

8

4

+

Van Theemsche

7

4

2

1

15

10

13

5

5

-

Real Gantoise

5

3

1

1

12

8

10

4

6

+

Daring Gent

7

3

3

1

16

10

10

6

7

-

Greko

5

3

2

0

12

11

9

1

8

+

Pink Flamingo's

7

2

2

3

14

11

9

3

9

-

Willen is Kunnen

7

2

4

1

10

22

7

-12

10

=

Bateas Sport

7

1

3

3

12

18

6

-6

11

=

Yellow Riskers

6

1

4

1

8

19

4

-11

 

+

Athletico Bonny

6

1

4

1

6

26

4

-20

13

+

Sportman

7

1

5

1

12

19

4

-7

14

-

De Gonde

7

1

5

1

14

22

4

-8

 

 

182

45

36

36

9

197

197

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

=

Advendo Gent

7

6

0

1

21

7

19

14

2

=

Sambaboys

7

5

0

2

30

8

17

22

3

=

SK Lieske

6

5

0

1

23

11

16

12

4

=

A'gon

7

4

2

1

26

18

13

8

5

+

Olympic Amicale

7

4

3

0

16

16

12

0

6

=

Samurai

7

3

3

1

17

9

10

8

7

+

VC Molenhoek

7

3

4

0

18

21

9

-3

 

-

Picasso

7

3

4

0

22

27

9

-5

9

=

PSG

7

2

2

3

16

13

9

3

10

+

Elooi Lourdes

7

2

3

2

12

12

8

0

11

-

Aaltra Eagles

6

2

3

1

7

16

7

-9

12

=

Torpedo Zelstar

7

2

5

0

14

21

6

-7

13

=

Groen-Wit '70

7

0

5

2

11

23

2

-12

14

-

De Roos

7

0

7

0

6

37

0

-31

 

 

182

48

41

41

7

239

239

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

=

Panna

7

5

1

1

27

14

16

13

2

=

Boer Janssens

6

4

1

1

19

9

13

10

3

=

Elaba B

7

4

2

1

17

12

13

5

4

+

Carré

7

4

3

0

15

12

12

3

5

-

Heilig Hart

5

3

1

1

20

13

10

7

6

-

Rode Ster

6

3

2

1

17

13

10

4

7

-

Thor '97

7

3

4

0

20

18

9

2

8

-

Racso

6

2

1

3

9

6

9

3

9

-

Gent

6

2

3

1

11

16

7

-5

10

=

Elaba A

7

2

4

1

18

17

7

1

11

-

Mikloboys

6

1

4

1

10

21

4

-11

12

-

Jugentus

6

1

4

1

5

25

4

-20

13

=

RVK Eendracht De Ves

6

0

4

2

3

15

2

-12

 

 

156

41

34

34

7

191

191

 

0

 

 

.....................................................................

 

 

 

 

 

 

 

..........

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

18-10-14

UITSLAGEN wedstrijden 18.10.14

 

 

 

LVVBM

 

 

uitslagen wedstrijden 18.10.14

 

 

 

 

 

 

 

 

1° AFDELING

 

 

 

 

 

SK Lieske - G & B Allstars

1-2

 

Dynamo Kahuna - Blijf Jong

2-7

 

Breugelhof - Legia Gent

3-0

 

Red Devils - Kanaaljongens

0-3

 

Los Diablos - Roal Benti

1-5

 

SK Oostakker - VVC Munte

3-4

 

Amigo's - Enfants Terribles

stopg. 55' bij 3-1

 

.

 

 

2° AFDELING

 

 

 

 

 

Willen is Kunnen - Daring Gent

0-4

 

Yellow Riskers - Sportvrienden

stopg. 68' bij 1-4

 

GSI Zelzate - De Gonde

6-0

 

Sportman - Real Gantoise

4-1

 

Athletico Bonny - Bateas Sport

3-3

 

Greko - FC Walput

4-2

 

Pink Flamingo's - Van Theemsche

1-2

 

 

 

 

3° AFDELING

 

 

 

 

 

SK Lieske - De Roos

6-0

 

Aaltra Eagles - Sambaboys

0-7

 

Samurai - Torpedo Zelstar

1-2

 

Elooi Lourdes - Groen Wit '70

2-1

 

Picasso - Olympic Amicale

1-5

 

VC Molenhoek - A'gon

1-2

 

Adevendo Gent - PSG

2-2

 

 

 

 

4° AFDELING

 

 

 

 

 

Elaba A - Heilig Hart

3-3

 

Rode Ster - Gent

3-3

 

Boer Janssens - Racso

1-1

 

Panna - Mikloboys

3-3

 

Carré - Thor '97

3-2

 

Eendracht De Ves - Elaba B

1-4

 

Jugentus (vrij)

 

 

....................................................................

......................................................................................

 

handdoek

 

 

 

18:30 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WAG v/d WEEK... Kelly Brook

26-kelly-brook1.jpeg

00:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal, Wag | Permalink | Commentaren (0) | Tags: "kelly brook" |  Facebook |

16-10-14

WEDSTRIJDEN van 18.10.14

 

FOOT

 

 

 

 

LVVBM

 

 

wedstrijden 18.10.14

 

 

 

 

 

aftrap te 15u30 tenzij anders vermeld

kunstgras 41%

 

 

 

 

1° AFDELING

 

 

 

 

14u00

SK Lieske - G & B Allstars

Standaard Muide

13u30

Dynamo Kahuna - Blijf Jong

Sportpark, Koestraat te Merelbeke

15u15

Breugelhof - Legia Gent

Sportpark, Koestraat te Merelbeke

14u00

Red Devils - Kanaaljongens

Kouterslag te Melle

17u00

Los Diablos - Roal Benti

Excelsior Mariakerke

17u15

SK Oostakker - VVC Munte

Standaard Muide

15u45

Amigo's - Enfants Terribles

Sportief Gent

 

.

 

 

2° AFDELING

 

 

 

 

13u30

Willen is Kunnen - Daring Gent

Blaarmeersen te Gent

15u15

Yellow Riskers - Sportvrienden

Sportpark, Koestraat te Merelbeke

 

GSI Zelzate - De Gonde

GSI Zelzate, Westkade,68 te Zelzate

15u45

Sportman - Real Gantoise

Kouterslag te Melle

17u00

Athletico Bonny - Bateas Sport

FC Latem, Hoge Heirweg,64 te St.M.Latem

15u15

Greko - FC Walput

FC Greko te Zelzate

15u45

Pink Flamingo's - Van Theemsche

Bernadettestraat te Gent

 

 

 

 

3° AFDELING

 

 

 

 

15u45

SK Lieske - De Roos

Standaard Muide

14u00

Aaltra Eagles - Sambaboys

Blaarmeersen te Gent

15u45

Samurai - Torpedo Zelstar

Blaarmeersen te Gent

17u00

Elooi Lourdes - Groen Wit '70

VS Destelbergen

 

Picasso - Olympic Amicale

Jan Yoensterrein

 

VC Molenhoek - A'gon

Boskant, Baveweg te Wetteren

14u00

Adevendo Gent - PSG

Bernadettestraat te Gent

 

 

 

 

4° AFDELING

 

 

 

 

15u15

Elaba A - Heilig Hart

Blaarmeersen te Gent

13u30

Rode Ster - Gent

Storyplein te Gent

15u15

Boer Janssens - Racso

Storyplein te Gent

13u30

Panna - Mikloboys

VS Destelbergen

13u30

Carré - Thor '97

Jan Yoensterrein

15u00

Eendracht De Ves - Elaba B

De Veskom, Provinciebaan te Kalken

 

Jugentus (vrij)

 

...............

....................................................................

..................................................................................

 

(*) kunstgras

 

 

walivo

 

 

 

23:30 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

13-10-14

ONZE JARIGEN... 13.10.14 t.e.m. 19.10.14

 Happy Birthday2

DEHAECK Tom

13.10.80

Sportman FC

BAALMAN Jelle

13.10.84

Jugentus FC

TEMMERMAN Patrick

14.10.65

Roal Benti

DE KEYSER Nicolas

14.10.86

Los Diablos

BONTE Tim

14.10.88

Mikloboys

DE WAELE Hans

15.10.78

Breugelhof FC

GALIE Emanuele

15.10.78

A'gon VK

ÖZGÜN Bünyamin

15.10.87

Aaltra Eagles

CLAUWAERT Didier

16.10.74

Van Theemsche Ghb FC

CAPAN Umit

16.10.83

Olympic Amicale

VAN DE SOMPEL Sam

16.10.83

Oostakker Utd.

VAN RENTERGHEM Luc

17.10.66

Legia Gent FC

VAN DAMME Maarten

17.10.80

Oostakker Utd.

D'HONT Nathan

17.10.84

Walput FC

DE FREYNE Bart

18.10.71

Daring Gent VK

AHMEDOV Seledin

18.10.73

't Bierfonteintje FC

PUTMAN Quinten

18.10.83

Thor '97 FC

STEYAERT Johnny

19.10.63

De Roos

VAN VOOREN Wim

19.10.76

Roal Benti

LAROY Björn

19.10.79

Legia Gent FC

CAMMAERT Frederick

19.10.84

Real Gantoise

CREVE Mike

19.10.90

Lieske SK

DE CONINCK Lino

19.10.91

De Roos

DIAKHITE Tidiane

19.10.93

't Bierfonteintje FC

00:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

12-10-14

WEDSTRIJDROOSTER 1° afdeling

 

shotten7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 1° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Amigo's

*****

28/03

24/01

13/09

18/10

20/12

21/02

6-0

29/11

21/03

07/02

18/04

2-1

08/11

2

Blijf Jong

22/11

*****

31/01

14/02

27/12

15/11

06/12

14/03

17/01

25/10

11/04

2-6

13/12

9-2

3

Breugelhof

6-0

5-1

*****

28/03

11/04

07/02

08/11

18/10

0-1

17/01

21/02

13/12

21/03

06/12

4

Dynamo Kahuna

17/01

18/10

22/11

*****

08/11

21/02

0-0

07/02

13/12

11/04

21/03

4-0

06/12

2-0

5

Enfants Terribles

14/02

20/12

29/11

14/03

*****

18/04

24/01

13/09

25/10

3-3

1-2

15/11

22/11

31/01

6

G & B Allstars

1-1

21/03

2-7

25/10

06/12

 

11/04

28/03

14/02

3-2

08/11

31/01

17/01

13/12

7

Kanaaljongens

25/10

18/04

14/03

31/01

1-4

29/11

*****

15/11

0-3

13/12

28/03

17/01

2-1

14/02

8

Legia Gent

13/12

08/11

14/02

0-2

17/01

22/11

21/03

*****

3-0

31/01

06/12

1-1

11/04

25/10

9

Lieske SK

11/04

13/09

20/12

2-0

21/02

18/10

07/02

24/01

*****

06/12

1-3

22/11

08/11

21/03

10

Los Diablos

15/11

21/02

13/09

29/11

07/02

24/01

1-1

4-2

18/04

*****

20/12

14/03

18/10

22/11

11

Munte VC

4-1

29/11

25/10

15/11

13/12

14/03

22/11

18/04

31/01

2-1

*****

14/02

27/12

17/01

12

Oostakker SK

06/12

07/02

0-5

24/01

21/03

1-4

13/09

20/12

28/03

08/11

18/10

*****

21/02

11/04

13

Roal Benti

31/01

2-1

15/11

18/04

28/03

13/09

20/12

29/11

14/03

14/02

24/01

25/10

*****

6-1

14

Red Devils

14/03

24/01

18/04

20/12

0-12

0-2

18/10

21/02

15/11

28/03

13/09

29/11

07/02

*****

 

............................................................

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde

18/10

25/10

08/11

15/11

22/11

29/11

06/12

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden terugronde

13/12

20/12

17/01

24/01

31/01

07/02

14/02

21/02

14/03

21/03

28/03

11/04

18/04

 

 

bekerwedstrijden

11/11

10/01

07/03

01/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vooruit/uitgestelde wedstrijden

27/12

03/01

28/02

04/04

06/04

25/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uitspraak wedstrijdkommissie

5-0

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© manolito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://lvvbm.skynetblogs.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:34 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WEDSTRIJDROOSTER 2° afdeling

 

voetbaldame3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 2° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Athletico Bonny

*****

18/10

24/01

2-1

14/03

0-7

15/11

27/12

22/11

21/02

07/02

20/12

18/04

29/11

2

Bateas Sport

14/02

*****

3-2

29/11

25/10

15/11

31/01

20/12

2-2

1-4

28/03

24/01

14/03

18/04

3

Daring Gent

4-0

17/01

*****

28/03

31/01

0-1

2-2

11/04

13/12

21/03

06/12

08/11

14/02

25/10

4

De Gonde

31/01

11/04

22/11

*****

5-0

14/02

13/12

21/03

25/10

08/11

17/01

06/12

3-4

2-2

5

Greko

08/11

21/02

2-1

20/12

*****

28/02

06/12

03/01

11/04

07/02

21/03

18/10

28/03

24/01

6

GSI Zelzate

17/01

21/03

07/02

18/10

13/12

*****

4-1

08/11

06/12

4-4

11/04

21/02

6-1

28/03

7

Pink Flamingo's

21/03

1-1

20/12

5-1

18/04

24/01

*****

21/02

08/11

28/03

18/10

07/02

29/11

3-0

8

Real Gantoise

13/12

3-1

29/11

15/11

17/01

14/03

25/10

*****

14/02

18/04

1-1

28/03

2-1

31/01

9

Sportman

28/03

07/02

2-3

21/02

29/11

18/04

14/03

18/10

*****

24/01

1-3

1-3

15/11

20/12

10

Sportvrienden

25/10

13/12

15/11

14/03

3-1

31/01

22/11

06/12

3-0

*****

3-0

11/04

17/01

14/02

11

Van Theemsche

6-1

22/11

18/04

3-2

15/11

29/11

14/02

24/01

31/01

20/12

*****

0-1

25/10

14/03

12

Walput

5-0

3-1

14/03

18/04

14/02

25/10

1-1

22/11

17/01

29/11

13/12

*****

31/01

15/11

13

Willen is Kunnen

06/12

08/11

18/10

24/01

22/11

27/12

11/04

07/02

21/03

0-4

21/02

2-2

*****

2-1

14

Yellow Riskers

11/04

06/12

21/02

07/02

0-5

22/11

17/01

1-5

4-2

18/10

08/11

21/03

13/12

*****

 

............................................................

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde

18/10

25/10

08/11

15/11

22/11

29/11

06/12

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden terugronde

13/12

20/12

17/01

24/01

31/01

07/02

14/02

21/02

14/03

21/03

28/03

11/04

18/04

 

 

bekerwedstrijden

11/11

10/01

07/03

01/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vooruit/uitgestelde wedstrijden

27/12

03/01

28/02

04/04

06/04

25/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uitspraak wedstrijdkommissie

5-0

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© manolito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://lvvbm.skynetblogs.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:21 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WEDSTRIJDROOSTER 3° afdeling

 

voetballer ZON-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 3° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Aaltra Eagles

*****

17/01

21/03

21/02

1-0

2-2

13/12

2-1

06/12

11/04

08/11

18/10

22/11

07/02

2

Advendo Gent

3-1

*****

07/02

20/12

08/11

21/02

29/11

18/04

2-0

21/03

18/10

28/03

24/01

3-0

3

A'gon

15/11

3-4

*****

14/03

17/01

22/11

31/01

14/02

3-2

8-2

13/12

29/11

25/10

18/04

4

De Roos

25/10

0-4

08/11

*****

13/12

11/04

14/02

31/01

17/01

1-9

06/12

21/03

1-3

28/03

5

Elooi Lourdes

20/12

14/03

4-4

3-0

*****

18/10

15/11

29/11

07/02

28/03

0-0

24/01

18/04

21/02

6

Groen Wit '70

31/01

25/10

28/03

29/11

14/02

*****

2-5

17/01

0-2

13/12

2-2

18/04

14/03

15/11

7

Lieske SK

27/12

11/04

3-2

18/10

21/03

07/02

*****

22/11

08/11

06/12

21/02

2-2

20/12

24/01

8

Molenhoek VC

24/01

06/12

18/10

8-3

11/04

4-3

28/03

*****

21/02

08/11

21/03

07/02

0-4

20/12

9

Olympic Amicale

18/04

31/01

24/01

3-1

2-1

20/12

14/03

25/10

*****

14/02

28/03

2-8

15/11

29/11

10

Picasso

29/11

15/11

20/12

24/01

22/11

6-1

18/04

14/03

18/10

*****

07/02

21/02

0-5

4-2

11

PSG

14/03

14/02

2-4

18/04

31/01

24/01

25/10

15/11

22/11

5-0

*****

20/12

29/11

4-1

12

Sambaboys

14/02

22/11

11/04

15/11

4-2

06/12

17/01

4-0

13/12

25/10

4-1

*****

31/01

14/03

13

Samurai

28/03

1-2

21/02

07/02

06/12

08/11

2-3

13/12

21/03

17/01

11/04

1-1

*****

18/10

14

Torpedo Zelstar

3-1

13/12

06/12

22/11

25/10

21/03

3-4

3-4

11/04

31/01

17/01

08/11

14/02

*****

 

............................................................

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde