13-09-14

UITSLAGEN wedstrijden 13.09.14

 

 

 

LVVBM

 

 

uitslagen wedstrijden 13.09.14

 

 

 

 

 

 

 

 

1° AFDELING

 

 

 

 

 

SK Lieske - Blijf Jong

3-4

 

Roal Benti - G & B Allstars

2-2

 

Enfants Terribles - Legia Gent

4-1

 

Red Devils - VVC Munte

0-3

 

Los Diablos - Breugelhof

0-3

 

SK Oostakker - Kanaaljongens

1-4

 

Amigo's - Dynamo Kahuna

3-4

 

 

 

 

2° AFDELING

 

 

 

 

 

Willen is Kunnen - Sportvrienden

0-4

 

Bateas Sport - Daring Gent

3-2

 

Van Theemsche - De Gonde

3-2

 

Sportman - Walput

1-3

 

Athletico Bonny - GSI Zelzate

0-7

 

Pink Flamingo's - Yellow Riskers

3-0

 

Greko - Real Gantoise

op 03.01.15

 

 

 

 

3° AFDELING

 

 

 

 

 

SK Lieske - Sambaboys

2-2

 

Olympic Amicale - De Roos

3-1

 

PSG - Torpedo Zelstar

4-1

 

Elooi Lourdes - A'gon

4-4

 

Picasso - Samurai

0-5

 

VC Molenhoek - Groen Wit '70

4-3

 

Advendo Gent - Aaltra Eagles

3-1

 

 

 

 

4° AFDELING

 

 

 

 

 

Elaba - Gent

2-4

 

Thor '97 - Heilig Hart

2-6

 

Panna - Jugentus

7-2

 

Carré - Boer Janssens

1-3

 

Eendracht De Ves - Rode Ster

0-2

 

Elaba B - Racsa

0-0

 

Mikloboys (vrij)

 

 

handdoek....................................................................

......................................................................................

20:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WAG v/d WEEK... Katie Price

katie-price-3.png

00:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal, Wag | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm, katie price |  Facebook |

12-09-14

WEDSTRIJDEN van 13.09.14

 

FOOT

 

 

LVVBM

 

 

wedstrijden 13.09.14

 

 

 

 

 

aftrap te 15u30 tenzij anders vermeld

kunstgras 35%

 

 

 

 

1° AFDELING

 

 

 

 

14u00

SK Lieske - Blijf Jong

Standaard Muide

14u30

Roal Benti - G & B Allstars

Gravenstraat, St.Jan-in-Eremo

 

Enfants Terribles - Legia Gent

Hipso, Sint-Denijslaan,251 te Gent

14u00

Red Devils - VVC Munte

Kouterslag te Melle

17u00

Los Diablos - Breugelhof

Excelsior Mariakerke

17u15

SK Oostakker - Kanaaljongens

Standaard Muide

15u45

Amigo's - Dynamo Kahuna

Sportief Gent

 

 

 

 

2° AFDELING

 

 

 

 

13u00

Willen is Kunnen - Sportvrienden

Storyplein te Gent

13u30

Bateas Sport - Daring Gent

Sportpark, Koestraat te Merelbeke

15u15

Van Theemsche - De Gonde

Sportpark, Koestraat te Merelbeke

15u45

Sportman - Walput

Kouterslag te Melle

17u00

Athletico Bonny - GSI Zelzate

FC Latem, Hoge Heirweg,64 te St.M.Latem

15u45

Pink Flamingo's - Yellow Riskers

Bernadettestraat te Gent

 

Greko - Real Gantoise

op 03.01.15

 

 

 

 

3° AFDELING

 

 

 

 

15u45

SK Lieske - Sambaboys

Standaard Muide

13u30

Olympic Amicale - De Roos

Viso-Higroschool te Mariakerke

17u00

PSG - Torpedo Zelstar

Storyplein te Gent

17u00

Elooi Lourdes - A'gon

VS Destelbergen

 

Picasso - Samurai

Sporta Zeveneken

 

VC Molenhoek - Groen Wit '70

Boskant, Baveweg te Wetteren

14u00

Advendo Gent - Aaltra Eagles

Bernadettestraat te Gent

 

 

 

 

4° AFDELING

 

 

 

 

12u00

Elaba - Gent

Bernadettestraat te Gent

15u45

Thor '97 - Heilig Hart

Sportpark, Koestraat te Merelbeke

13u30

Panna - Jugentus

VS Destelbergen

17u30

Carré - Boer Janssens

Kouterslag te Melle

15u00

Eendracht De Ves - Rode Ster

De Veskom, Provinciebaan te Kalken

17u00

Elaba B - Racsp

H & T, Muilaardstraat,85 te Zwijnaarde

 

Mikloboys (vrij)

 

...............

....................................................................

......................................................................................

 

(*) kunstgras

 

 

.

 

00:00 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

08-09-14

WEDSTRIJDROOSTER 1° afdeling

 

 

shotten7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 1° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Amigo's

*****

28/03

24/01

13/09

18/10

20/12

21/02

6-0

29/11

21/03

07/02

18/04

27/09

08/11

2

Blijf Jong

22/11

*****

31/01

14/02

27/12

15/11

06/12

14/03

17/01

25/10

11/04

11/10

13/12

20/09

3

Breugelhof

20/09

27/09

*****

28/03

11/04

07/02

08/11

18/10

0-1

17/01

21/02

13/12

21/03

06/12

4

Dynamo Kahuna

17/01

18/10

22/11

*****

08/11

21/02

27/09

07/02

13/12

11/04

21/03

20/09

06/12

2-0

5

Enfants Terribles

14/02

20/12

29/11

14/03

*****

18/04

24/01

13/09

25/10

11/10

1-2

15/11

22/11

31/01

6

G & B Allstars

1-1

21/03

11/10

25/10

06/12

 

11/04

28/03

14/02

20/09

08/11

31/01

17/01

13/12

7

Kanaaljongens

25/10

18/04

14/03

31/01

20/09

29/11

*****

15/11

11/10

13/12

28/03

17/01

2-1

14/02

8

Legia Gent

13/12

08/11

14/02

11/10

17/01

22/11

21/03

*****

20/09

31/01

06/12

1-1

11/04

25/10

9

Lieske SK

11/04

13/09

20/12

2-0

21/02

18/10

07/02

24/01

*****

06/12

27/09

22/11

08/11

21/03

10

Los Diablos

15/11

21/02

13/09

29/11

07/02

24/01

1-1

27/09

18/04

*****

20/12

14/03

18/10

22/11

11

Munte VC

11/10

29/11

25/10

15/11

13/12

14/03

22/11

18/04

31/01

2-1

*****

14/02

27/12

17/01

12

Oostakker SK

06/12

07/02

2-2

24/01

21/03

27/09

13/09

20/12

28/03

08/11

18/10

*****

21/02

11/04

13

Roal Benti

31/01

2-1

15/11

18/04

28/03

13/09

20/12

29/11

14/03

14/02

24/01

25/10

*****

11/10

14

Red Devils

14/03

24/01

18/04

20/12

27/09

0-2

18/10

21/02

15/11

28/03

13/09

29/11

07/02

*****

 

............................................................

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde

13/09

20/09

27/09

11/10

18/10

25/10

08/11

15/11

22/11

29/11

06/12

 

 

 

 

wedstrijden terugronde

13/12

20/12

17/01

24/01

31/01

07/02

14/02

21/02

14/03

21/03

28/03

11/04

18/04

 

 

bekerwedstrijden

04/10

11/11

10/01

07/03

01/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vooruit/uitgestelde wedstrijden

27/12

03/01

28/02

04/04

06/04

25/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uitspraak wedstrijdkommissie

5-0

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© manolito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://lvvbm.skynetblogs.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:39 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WEDSTRIJDROOSTER 2° afdeling

 

voetbaldame3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 2° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Athletico Bonny

*****

18/10

24/01

27/09

14/03

13/09

15/11

27/12

22/11

21/02

07/02

20/12

18/04

29/11

2

Bateas Sport

14/02

*****

13/09

29/11

25/10

15/11

31/01

20/12

11/10

1-4

28/03

24/01

14/03

18/04

3

Daring Gent

20/09

17/01

*****

28/03

31/01

11/10

2-2

11/04

13/12

21/03

06/12

08/11

14/02

25/10

4

De Gonde

31/01

11/04

22/11

*****

5-0

14/02

13/12

21/03

25/10

08/11

17/01

06/12

20/09

11/10

5

Greko

08/11

21/02

27/09

20/12

*****

28/02

06/12

03/01

11/04

07/02

21/03

18/10

28/03

24/01

6

GSI Zelzate

17/01

21/03

07/02

18/10

13/12

*****

20/09

08/11

06/12

27/09

11/04

21/02

6-1

28/03

7

Pink Flamingo's

21/03

27/09

20/12

5-1

18/04

24/01

*****

21/02

08/11

28/03

18/10

07/02

29/11

13/09

8

Real Gantoise

13/12

3-1

29/11

15/11

17/01

14/03

25/10

*****

14/02

18/04

20/09

28/03

11/10

31/01

9

Sportman

28/03

07/02

2-3

21/02

29/11

18/04

14/03

18/10

*****

24/01

27/09

13/09

15/11

20/12

10

Sportvrienden

25/10

13/12

15/11

14/03

11/10

31/01

22/11

06/12

20/09

*****

3-0

11/04

17/01

14/02

11

Van Theemsche

11/10

22/11

18/04

13/09

15/11

29/11

14/02

24/01

31/01

20/12

*****

0-1

25/10

14/03

12

Walput

5-0

20/09

14/03

18/04

14/02

25/10

11/10

22/11

17/01

29/11

13/12

*****

31/01

15/11

13

Willen is Kunnen

06/12

08/11

18/10

24/01

22/11

27/12

11/04

07/02

21/03

13/09

21/02

27/09

*****

2-1

14

Yellow Riskers

11/04

06/12

21/02

07/02

20/09

22/11

17/01

27/09

4-2

18/10

08/11

21/03

13/12

*****

 

............................................................

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

...............

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde

13/09

20/09

27/09

11/10

18/10

25/10

08/11

15/11

22/11

29/11

06/12

 

 

 

 

wedstrijden terugronde

13/12

20/12

17/01

24/01

31/01

07/02

14/02

21/02

14/03

21/03

28/03

11/04

18/04

 

 

bekerwedstrijden

04/10

11/11

10/01

07/03

01/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vooruit/uitgestelde wedstrijden

27/12

03/01

28/02

04/04

06/04

25/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uitspraak wedstrijdkommissie

5-0

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© manolito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://lvvbm.skynetblogs.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:37 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WEDSTRIJDROOSTER 3° afdeling

 

voetballer ZON-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 3° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Aaltra Eagles

*****

17/01

21/03

21/02

1-0

27/09

13/12

20/09

06/12

11/04

08/11

18/10

22/11

07/02

2

Advendo Gent

13/09

*****

07/02

20/12

08/11

21/02

29/11

18/04

27/09

21/03

18/10

28/03

24/01

3-0

3

A'gon

15/11

11/10

*****

14/03

17/01

22/11

31/01

14/02

20/09

8-2

13/12

29/11

25/10

18/04

4

De Roos

25/10

0-4

08/11

*****

13/12

11/04

14/02

31/01

17/01

20/09

06/12

21/03

11/10

28/03

5

Elooi Lourdes

20/12

14/03

13/09

3-0

*****

18/10

15/11

29/11

07/02

28/03

27/09

24/01

18/04

21/02

6

Groen Wit '70

31/01

25/10

28/03

29/11

14/02

*****

11/10

17/01

0-2

13/12

20/09

18/04

14/03

15/11

7

Lieske SK

27/12

11/04

27/09

18/10

21/03

07/02

*****

22/11

08/11

06/12

21/02

13/09

20/12

24/01

8

Molenhoek VC

24/01

06/12

18/10

27/09

11/04

13/09

28/03

*****

21/02

08/11

21/03

07/02

0-4

20/12

9

Olympic Amicale

18/04

31/01

24/01

13/09

11/10

20/12

14/03

25/10

*****

14/02

28/03

2-8

15/11

29/11

10

Picasso

29/11

15/11

20/12

24/01

22/11

6-1

18/04

14/03

18/10

*****

07/02

21/02

13/09

27/09

11

PSG

14/03

14/02

2-4

18/04

31/01

24/01

25/10

15/11

22/11

11/10

*****

20/12

29/11

13/09

12

Sambaboys

14/02

22/11

11/04

15/11

20/09

06/12

17/01

11/10

13/12

25/10

4-1

*****

31/01

14/03

13

Samurai

28/03

20/09

21/02

07/02

06/12

08/11

2-3

13/12

21/03

17/01

11/04

27/09

*****

18/10

14

Torpedo Zelstar

11/10

13/12

06/12

22/11

25/10

21/03

20/09

3-4

11/04

31/01

17/01

08/11

14/02

*****

 

............................................................

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde

13/09

20/09

27/09

11/10

18/10

25/10

08/11

15/11

22/11

29/11

06/12

 

 

 

 

wedstrijden terugronde

13/12

20/12

17/01

24/01

31/01

07/02

14/02

21/02

14/03

21/03

28/03

11/04

18/04

 

 

bekerwedstrijden

04/10

11/11

10/01

07/03

01/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vooruit/uitgestelde wedstrijden

27/12

03/01

28/02

04/04

06/04

25/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uitspraak wedstrijdkommissie

5-0

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© manolito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://lvvbm.skynetblogs.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:36 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

WEDSTRIJDROOSTER 4° afdeling

 

voetballer ZON-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

seizoen 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijdrooster 4° afdeling

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Boer Janssens

*****

17/01

20/09

4-1

11/04

27/09

07/02

21/02

08/11

06/12

18/10

28/03

21/03

2

Carré

13/09

*****

15/11

18/04

07/02

21/02

24/01

20/12

1-0

22/11

27/09

29/11

18/10

3

Eendracht De Ves

24/01

21/03

*****

29/11

18/10

28/03

20/12

07/02

21/02

08/11

1-1

13/09

27/09

4

Elaba A

20/12

06/12

11/04

*****

21/02

13/09

18/10

27/09

07/02

21/03

24/01

1-5

08/11

5

Elaba B

29/11

11/10

14/02

25/10

*****

20/12

18/04

6-0

24/01

31/01

13/09

14/03

22/11

6

Gent

31/01

25/10

22/11

17/01

1-0

*****

15/11

11/04

06/12

20/09

14/03

14/02

13/12

7

Heilg Hart

11/10

20/09

27/12

14/02

06/12

21/03

*****

08/11

11/04

13/12

28/03

25/10

17/01

8

Jugentus

25/10

2-0

11/10

31/01

13/12

29/11

14/03

*****

22/11

17/01

18/04

15/11

20/09

9

Miklo Boys

14/03

13/12

25/10

11/10

20/09

18/04

29/11

28/03

*****

14/02

15/11

31/01

3-2

10

Panna

18/04

28/03

14/03

15/11

27/09

24/01

4-3

13/09

18/10

*****

21/02

20/12

07/02

11

Racso

14/02

31/01

13/12

20/09

17/01

08/11

22/11

06/12

21/03

25/10

*****

11/10

11/04

12

Rode Ster

22/11

11/04

17/01

13/12

08/11

18/10

21/02

21/03

27/09

1-4

07/02

*****

06/12

13

Thor '97

15/11

14/02

31/01

14/03

28/03

3-1

13/09

24/01

20/12

11/10

29/11

18/04

*****

 

............................................................

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

........

 

volgende wedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wedstrijden heenronde

13/09

20/09

27/09

11/10

18/10

25/10

08/11

15/11

22/11

29/11

06/12

 

 

 

wedstrijden terugronde

13/12

20/12

17/01

24/01

31/01

07/02

14/02

21/02

14/03

21/03

28/03

11/04

18/04

 

bekerwedstrijden

04/10

11/11

10/01

07/03

01/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vooruit/uitgestelde wedstrijden

27/12

03/01

28/02

04/04

06/04

25/04

 

 

 

 

 

 

 

 

uitspraak wedstrijdkommissie

5-0

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© manolito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://lvvbm.skynetblogs.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:35 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

ONZE JARIGEN... 08.09 tot en met 14.09

 Happy Birthday2

SNAUWAERT Filip

08.09.67

Yellow Riskers FC

VAN DER ELST Michel

08.09.82

Heilig Hart FC

CUSTERS Patrick

09.09.52

Oostakker Utd.

NEIRINCK Wouter

09.09.73

Thor '97 FC

VERLEZ Dylan

09.09.92

Lieske SK

CLEIRENS Marc

10.09.61

Blijf Jong FC

VAN DER ELST Peter

10.09.74

Boer Janssens FC

BLERVACQ Ben

10.09.79

Munte VVC

DE ROOVER Jan

10.09.81

Olympic Amicale

ROBBERECHTS Lorenzo

10.09.84

Sportman FC

STEVENS Peter

11.09.70

Oostakker SK

MARTENS Davy

11.09.79

Daring Gent VK

PLOYAERT Christophe

11.09.81

G & B All Stars

DEBAETS Sven

11.09.89

P.S.G.

BONNE Freddy

12.09.54

Red Devils

FLAMEY Kurt

12.09.66

Roal Benti

MAENHOUT Jurgen

13.09.79

Roal Benti

VAN VLEM Jonas

13.09.79

Oostakker Utd.

VANHAVERBEKE Benjamien

13.09.82

Enfants Terribles

VERVYNCK Joshua

13.09.89

Daring Gent VK

HESTA Kristof

14.09.75

Van Theemsche Ghb FC

SIMOENS Nico

14.09.79

Lieske SK

01:30 Gepost door manolito in LVVBM, voetbal | Permalink | Commentaren (0) | Tags: lvvbm |  Facebook |

07-09-14

KLASSERINGEN per 07.09.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AFD. 1

1

=

SK Lieske

2

2

0

0

3

0

6

3

 

 

=

VVC Munte

2

2

0

0

4

2

6

2

 

3

-

Amigo's

2

1

0

1

7

1

4

6

 

 

-

G & B Allstars

2

1

0

1

3

1

4

2

 

 

+

Kanaaljongens

2

1

0

1

3

2

4

1

 

6

-

Roal Benti

2

1

1

0

3

3

3

0

 

 

+

Dynamo Kahuna

2

1

1

0

2

2

3

0

 

8

-

SK Oostakker

2

0

0

2

3

3

2

0

 

9

-

Breugelhof

2

0

1

1

2

3

1

-1

 

 

-

Los Diablos

2

0

1

1

2

3

1

-1

 

 

+

Legia Gent

2

0

1

1

1

7

1

-6

 

12

-

Blijf Jong

1

0

1

0

1

2

0

-1

 

 

-

Enfants Terribles

1

0

1

0

1

2

0

-1

 

14

-

Red Devils

2

0

2

0

0

4

0

-4

 

 

-

182

13

9

9

4

35

35

 

0

...........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AFD. 2

1

=

Sportvrienden

2

2

0

0

7

1

6

6

 

 

=

Walput

2

2

0

0

6

0

6

6

 

3

-

Pink Flamingo's

2

1

0

1

7

3

4

4

 

 

-

Daring Gent

2

1

0

1

5

4

4

1

 

5

+

GSI Zelzate

1

1

0